BİZ KİMİZ

BMC MARINE Mühendislik Limited Şirketi, Boru imalatı ve tamiri sektöründe 1989’dan beri oluşan birikimleri ile sektöre teknolojik ve yenilikçi çözümler sunan bir firmadır. Merkezi İstanbul Tuzla’da olan firmamız, endüstriye teknolojik çözümler sunmanın yanında teorik ve pratik eğitimler düzenleyerek sektör bileşenlerinin yenilikleri tanımasına da önem vermektedir.

Endüstride kaliteli boru işçiliğine ve tamir bakım işlerine yönelik boru kesme, kaynak ağzı açma, montaj ve paslanmaz borularda kaynak kök koruma gazı uygulamaları gibi, iyi bir kaynak için olmazsa olmaz teknolojik ekipmanlarla kaliteyi artırmanın yanında, sıvıyla dolu olan boru tamirleri için de Boru Dondurma ve Buz Tapası yöntemi sayesinde verimliliği ve karlılığı artıran çözümler sunmaktadır.

Kalite

Boru atölyelerinden, büyük çaplı boru hattı inşaatlarına kadar her türlü endüstriyel projelerinizde dünya çapında uygulanan standartları ve kaliteyi yakalamanız için dünyanın en iyileriyle özenle çalışıyoruz. Sizler de bizimle beraber yüksek kalite ve tasarrufun farkına varın.

Tasarruf

Boru işlerinizde ve endüstriyel projelerinizde işçilik, malzeme ve enerji tasarrufu sağlayan çözüm yolları sunarak karlılığınızı arttırmak için itina ile çalışıyoruz.