Eğitimlerimiz

Teknoloji ve yeniliği bizimle tanıyın.

Boru Dondurma Uygulaması

Tesisat sistemlerinde bütün devreyi boşaltmadan tamir yapabilmeye imkan veren teknolojinin getirdiği yeniliklerden boru dondurma ve devre tıkama sisteminin uygulamasını İSKİ Altunizade Şubesinde gerçekleştirdik.

Boru Dondurma Uygulaması

Makina Mühendisleri Odası Uygulamalı Eğitim Merkezi’nde kompakt boru dondurma sistemi olan Qwik-Freezer ürününün uygulamalı demo sunumunu yaptık. Yenilikçi teknolojileri Türk mühendislere tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Alevsiz Güverte Tavlama

BMC Marine Mühendislik olarak son teknoloji indüksiyonla alevsiz güverte tavlama sisteminin tanıtımını yapıp, alevsiz, dumansız, tamamen güvenli güverte tavlama metodları hakkında eğitim vermiş bulunmaktayız. Dünyanın en iyi tersanelerinde kullanılan ve getirisi yüksek olan bu sistemin Türk tersane endüstrisinde de yaygınlaşması temennimizdir.

Kaynak Teknikleri

30 yıllık mühendislik tecrübemize ve dünya çapında aldığımız eğitimlere dayanarak sektörde, kaliteli ve dünya standartlarında boru kaynağının nasıl olması gerektiğine dair bilgi ve tecrübe sahibiyiz. Sahip olduğumuz bilgileri sizlerle paylaşıp hep beraber büyümek adına meslektaşlarımızı destekliyoruz ve yardımcı oluyoruz.