Şişirilebilir Boru Tapaları ve Körleri

İletişim

T: +90 (216) 504 10 15

HFT Küresel ve Silindirik Şişirilebilir Boru Tapaları

HFT Pipestoppers® Huntingdon Füzyon Teknikleri Bölümü HFT®, boru, kanal ve diğer şekilli menfezler için standart dışı ve standart dışı Hava Filtreleri üretmektedir. Bu seçenek, 300 ° C (572 ° F) 'ye kadar kullanım için Küresel ve Silindirik modellerin yanı sıra ısı korumalı tapaları içerir.

Bu çok yönlü Şişirilebilir Tıpalar, çok çeşitli endüstriyel uygulamalara hizmet etmek için kullanılır. Standart HFT Pipestoppers® Hava Yastıkları serisi, 1 ila 96 inç (25 ila 2440 mm) arasında değişen boyutlarda çeşitli şekillerde mevcuttur.

HFT Kimyasala Dayanıklı Şişirilebilir Tapalar

HFT Pipestoppers® Division, standart dışı ve aynı zamanda standart olmayan PetroChem ™ Şişme Tapalar üretmektedir. Standart seri, 90 ° C'ye (194 ° F) kadar kullanım için Küresel ve Silindirik Tapalar içerir. Bu çok yönlü Şişirilebilir Tapalar, çok çeşitli endüstriyel uygulamalara hizmet etmek için kullanılır.

Standart HFT PetroChem ™ Şişme Tapalar serisi, 1 ila 96 inç (25 ila 2440 mm) arasında değişen boyutlarda çeşitli şekillerde mevcuttur.

HFT Yüzeysel Şişirilebilir Tapalar

Pipestoppers® Yüzeysel Şişirilebilir Tapalar, normal Silindirik ve Küresel Tapalar için yetersiz boru uzunluğu olduğunda kullanılırlar.
Bu tapalar 6 - 88 inç (152 - 2235 mm) boyutlarında mevcuttur ve 90 ° C (194 ° F) 'ye kadar ısıya dayanıklıdır.

HFT Şişirilebilir Kauçuk Tapalar

HFT® Pipestoppers® Şişirilebilir Kauçuk Tapalar daha kalın, daha güçlü, özel bir lastikten üretilmiştir ve çok çeşitli çaplara sahiptir. Bu tapalar, mevcut şişirilebilir, alüminyum, naylon ve çelik tıpa ve tapa yelpazesine eklenebilir. Özel kauçuk, yüksek basınç ve petrokimya sıvı ve buharlarına karşı çok dayanıklıdır.

Bu Lastik Şişirilebilir Tapalar şişirilmes sadece birkaç saniye alır ve boruların, bağlantıların, kanalların, girişlerin ve diğer birçok kullanımın, hızlı, güvenilir ve güvenli durdurulması ve engellenmesi için idealdir.

Bu hafif, çıkarması kolay Kauçuk Şişirilebilir Tapalar -40 ° ila 70 ° C arası dayanıklıdır ve yağlara, hidrokarbonlara ve petrokimyasallara karşı son derece dayanıklıdır.

Uzun ömürlü, sağlam, dayanıklı, hızlı bağlantı parçalarına sahiptir ve geçici olarak veya uzun süreli kullanım için kullanılabilir. Her tapanın çapı 210 ila 3000 mm arasında değişen bir aralıktadır.