Kaynak Koruma Baraj Sistemleri

İletişim

T: +90 (216) 504 10 15

Argweld® PurgElite®

İlk defa küçük çaplı borular ve borular yeni bir sistem piyasaya sunuldu.

Boru ve boru kaynakçılarına yardımcı olmak için bir başka büyük yenilik, zamandan, paradan, gazdan tasarruf edilmesini ve daha iyi kaynakların elde edilmesini sağlar. Tasfiye edilecek hacim küçük tutulur, bu da hem zaman hem de kullanılan inert gazın maliyetinden tasarruf sağlar. Buna ek olarak, bunlar, borunun içinde kazara parçaların ayrılmasını önlemek için bir “Anti-Release” segmanı ile donatılmıştır.

Bu sistemlerde yükseltilmiş metal parçalar bulunmamaktadır; içten parlatılmış paslanmaz çelik boru ve boruların korunmasını sağlar ve tüm paslanmaz ve dubleks çelikler, cilalı iç mekanlar ve egzotik metaller ve alaşımlar için kullanıma uygundur.

1" ile 24" arası borular için uygundur.

Argweld® PurgExtra®

Yüksek özellikli paslanmaz çelik, titanyum ve diğer reaktif alaşımların kaynağı için özellikle değerlidir.
Bu tasfiye sistemleri ayrıca, yüksek akış hızlarında temizleme ve egzoz gazlarını karşılamak için ek gaz girişleri ve egzoz avantajına sahiptir. İstenmeyen bağlantılar, sağlanan kör tapalarla kapatılabilir. Barajlar, gaz hattıyla anında şişirilir, entegre gaz boşaltma valfı boyunca hızlı bir şekilde temizlenmek için garantili bir gaz sızdırmazlık sağlar.

Bu Argweld® PurgExtra ™ Şişme Boru Kaynaklı Temizleme Sistemlerinde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler, mükemmel oksitsiz kaynak köklerini çok hızlı bir zamanda olmasını garanti eder ve tekrar tekrar kullanılabilir, üretim maliyetlerini daha da düşürür.

1" ile 24" arası borular için uygundur.

Argweld® QuickPurge®

Bilimsel atılımın bir parçası, basit fakat çok etkili bir kaynak temizleme gazı salma sisteminin eklenmesi olmuştur.

IntaCal®, barajların şişirilmesini ve sistemin en uygun akış hızında asgariye indirilmesini sağlayan, pahalı asal gazın minimum kullanımını sağlayan çok akıllı bir cihazdır. Bu sistemler rafineriler, madencilik operasyonları, elektrik santralleri, LNG gaz terminalleri, boru hatları ve tüm proses endüstrisi boruları gibi alanlarda kullanıma uygundur. Bu gerçekten sanatın 21. yüzyıldan kalma “tak ve çalıştır” temizleme sistemini muhteşem bir halidir. 6" ila 96" çapında paslanmaz çelik, titanyum veya alaşımlı borularla bütün endüstriler için bir zorunluluktur.

Argweld® HotPurge™

Ön ısıtma ve kaynaklama işleminin yerinde tahliye sistemi ile gerçekleştirilebilmesi için geliştirilmiştir.

En son IntaCal® teknolojisini kullanarak, boşaltma alanına doğru gazın serbest bırakılması için RootGlo®, boruların ve PurgeGate®'in doğru konumlandırılması için sistemlerin hiçbir zaman patlamamasını sağlar. Baraj şişirme, bir Schrader veya ¼ ”BSP küresel vana ile sağlanır ve boruda etkili bir çok yönlü conta ile mükemmel bir kavrama sağlar. Ön ısıtma, kaynak ve kaynak sonrası ısıl işlem dahil olmak üzere 24 saat döngü için uygundur.
Bu kullanımı kolay Argweld® Şişirilebilir Kaynaklı Tasfiye Barajları, herhangi bir çap için, üretim aralıkları dahilinde satın alınabilir ve boru sistemi içinde başka yerlerde veya diğer barajlarla bağlantılı olarak kullanılabilir.

6" ile 96" arası borular için uygundur.

Argweld® Kaynak Koruma Gazı Barajları

Argweld® Şişirilebilir Kaynak Koruma Gazı Barajları, halen yerinde bulunan kaynakçılar tarafından çok masraflı hale getirilen plastik köpük veya karton briketler için düşük maliyetli bir alternatiftir.

Şişirilebilir Barajlar, düşük düşük emisyon oranına sahip malzemelerden üretilmiştir ve Argweld® Tandem Boru Temizleme Sistemleri veya eski tarzdaki Purge Bladder Sistemlerinin daha az uygun olduğu uygulamalar için idealdir.
Kullanımı kolay, kullanımı kolay Argweld® Şişirilebilir Kaynaklı Tasfiye Barajları, üretim aralığındaki herhangi bir çap için satın alınabilir ve boru sistemi içinde başka yerlerde veya diğer barajlarda kullanılabilir.