Kaynak Koruma Gazı Oksijen Monitörleri

İletişim

T: +90 (216) 504 10 15

Argweld PurgEye 100 IP65 Oksijen Monitörü®

Bu izole, toz ve su geçirmez Oksijen monitörü, yenilikçi butonlu otomatik kalibrasyon, genişletilmiş ekran, sensör göstergesi, tripod montajı, uyku modu, vakumlu sızdırmaz prob tertibatı, bilek ve boyun askısı, kauçuk muhafaza koruyucusu ve çok daha fazlasını sunar.

Toza ve suya dayanıklı dış muhafaza, sert su spreyine maruz kaldığı ölçüde, toz veya nemin içeri girmesini önler. PurgEye® 100 IP65'i koruma gazı egzozuna bağladıktan sonra, oksijen seviyesini istediğiniz seviyeye indiren anlık okumalara sahip olacaksınız. Düşük pil ve düşük sensör sinyalleri de özellikli. Çift taraflı ön eklenmiş kesimli ergonomik tasarımlı çanta, cihazınızın her bir parçasının güvenli bir şekilde konumlandırılmasını sağlar.

Argweld PurgEye 200 IP65 Oksijen Monitörü®

Argweld PurgEye 200 IP65 Oksijen Monitörü ®

El tipi PurgEye® 200, 10 ppm'ye kadar çok doğru bir şekilde okur. Şarj edilebilir, bataryayla çalışan ve elde tutulan bu cihaz, yüksek saflıkta boruların veya normal boruların kaynaklandığı şantiyelerde kullanım için heyecan verici bir modeldir. Bu düşük maliyetli monitör, tasarım ve geliştirme teknolojisinde birkaç atılım gerçekleştirdi.

PurgEye® 200, sensör ısınması ve 15 dakika sonra otomatik kapanma için bekleme düğmeli çok fonksiyonlu güç açma / kapama gibi birçok mükemmel özelliğe sahiptir. Cihaz uyarı alarm seviyeleri, eşik ayarlarının görüntülenmesi için alarm butonları, arzu edildiğinde alarm susturma, gaz numunelerinin doğru okunması için akış tespiti ve hızlı bağlantı / çıkış egzoz gazı hortumu ile birlikte gelir.

Argweld PurgEye 300 Oksijen Monitörü®

Kalite kontrol raporlaması için tüm tahliye verilerinin kaydedilmesine izin vermek için yazılımla birlikte 10 ppm'ye kadar oksijeni ölçmek için düşük maliyetli bir cihaz. PurgeEye® 300, paslanmaz, dubleks ve krom çelikler, titanyum, nikel ve zirkonyum alaşımları ve diğer birçok reaktif metallerde yüksek kaliteli bağlantıların kaynağı için idealdir.

Ömür boyu sensör ve elektromanyetik parazitlere karşı son derece gelişmiş ekranlama, özellikle ark başlatıcıları ile birlikte, okunması kolay, büyük bir ekran sağlanmıştır. PureLog yazılımı, kalite kontrolü için, verilerin saklanması ve yazdırılması için kalite kontrol amaçları için ücretsiz olarak sağlanır ve izlenebilirlik için hayati önem taşıyan kalite yönetimi kayıt ve denetimi için grafikler içerir.

Argweld PurgEye 500 Oksijen Monitörü®

Bu, yetersiz bir egzoz gazı akışı olduğu ve entegre pompanın gerekli olduğu süper kritik kaynakların birleştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu model, paslanmaz, dubleks ve krom çelikler, titanyum nikel ve kobalt alaşımları gibi malzemelerde kritik kaynaklar için idealdir.

Bu hafif ve çekici fiyatlı cihaz, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen, benzersiz bir hızlı yanıt veren, sonsuz ömürlü sensör içerir. Cihaz, yetersiz bir egzoz gazı akışının olduğu uygulamalar için entegre bir pompa ve aynı zamanda Kalite Arayüzü Kontrolü için bilgisayar arabirimi, veri toplama, sonuçların ve grafiklerin yazdırılması ve yazdırılması için PureLog ™ yazılımı ile birlikte gelir.

Argweld PurgEye 600 Oksijen Monitörü®

Kaynak ortamındaki oksijen seviyelerini doğru olarak okumak için ilk bilgisayarlı, renkli dokunmatik ekran, “En Son Durum” Weld Purge Monitor®. Cihaz, analitik ölçüm ekipmanlarıyla karşılaştırıldığında ekonomik, küçük, hafif ve ekonomiktir. Bu tek monitör, atmosferik konsantrasyondan % 20.94'ü aşağı doğru 10 ppm'ye kadar tüm değerleri okur.

The Argweld® PurgEye® 600 Weld Purge Monitor®, uzun ömürlü sensör teknolojisini kullanır, bir bilgisayar bağlantısı gerektirmeden operatörün veri aktarımını kolaylaştıran ve dahili bir örnekleme pompası ve harici bir anahtarlama kapasitesi içeren bir USB bağlantı veri kaydı özelliğine sahiptir.

Argweld® PurgEye® 1000 Remote Oksijen Monitörü ®

Dünyanın ilk ve tek uzaktan kumandalı (Uzun Mesafe) Weld Purge Monitor®, 10 ppm'ye kadar ölçüm yapar. Dahili bir elektro-mekanik pompa, batarya veya şebeke gücü ile ve şimdi PurgeNet ™ ile.

PurgEye® 1000 Uzaktan Algılama Modülü, doğrudan kaynak konumunda mekanik veya şişirilebilir bir temizleme sistemine takılabilir ve temizleme gazındaki oksijen seviyesini ölçer ve bilgileri 1 km'ye kadar elektronik olarak monitöre iletir. Bu kabiliyet sayesinde, operatörler kaynağından ne kadar uzakta olursa olsun, derzlerin anlık ve doğru bir şekilde temizlenmesi ve eklemin oksidasyondan olumsuz etkilenmeyeceğinden emin olabilirler.

Argweld® PurgEye® 1500 Site IP68 Oksijen Monitörü ®

PurgEye ® Site Weld Purge Monitor ®, 'Saha’ şartlarına göre neredeyse imha edilemez. OLED Ekran, PPM veya yüzde olarak gösterilen okumalar, kapak açıkken IP65, kapak kapalıyken IP68. Oksijen seviyenizi 1000 ila 1 ppm arasında (10 ppm'ye kadar) kolayca ve güvenli bir şekilde izleyin. Güvenli, emniyetli, su geçirmez, toz geçirmez, 'Sahada' Oksijen için mükemmel bir kutuda korumalı bir Kaynak Temizleyici Monitörü olan PurgEye® kullanın.

Oksijen monitörlerimiz, en iyi oksitsiz sıfır renk kaynakları yaratan mükemmel Oksijen koşulları için özel olarak tasarlanmıştır. Gaz analizörler, oksijen cihazları veya oksijen göstergeleri dahil, kaynak amaçlı oksijen monitörleri, iyi temiz kaynaklar sağlamak için yeterli değillerdir.

Argweld® Mark V Oksijen Monitörü®

Argweld® PurgEye® 100 IP65 YENİ Özellikler:

• 'Otomatik Kalibrasyon' düğmesi
• Düşük Pil Göstergesi
• Düşük Sensör Göstergesi
• Büyütülmüş Ekran ve Daha Büyük Düğmeler
• Tripod Desteği
• Artırılmış Sensör Okuma Aralığı
• Kol ve Boyun Askısı Askısı
• Koruyucu Kauçuk Gövde (isteğe bağlı aksesuar)
• Kullanılmadığında Otomatik Uyku Modu
• Sızdırmaz Paslanmaz Çelik Prob ve Gaz Hortumu Montajı
• Gaz tahliye boruları için hızlı bağlantı / bağlantı kesme parçaları

Bu çok uygun fiyatlı el aleti, dünyanın her yerindeki her şantiye ve boru imalat tesisi için bir zorunluluktur.