Kaynak Koruma Gazı Aksesuarları

İletişim

T: +90 (216) 504 10 15

Argweld® Suda Eriyen Koruma Gazı Tamponları™

Herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen erir. Her yönden güçlü. Argweld® Suda Eriyen Koruma Gazı Tamponu™ ve Weld Purge Super Yapışkan tamamen biyolojik olarak çözünebilir.

Diğer tüm suda çözünür ürünlerden üstün sonuçlar verir. Paslanmaz, dubleks ve krom-moly çeliklerin yanı sıra titanyum ile kullanımı içindir. Tahliye seviyeleri 20 ppm'ye kadar ulaşılabilir.

Tek seferlik büyük işler için düşük maliyetli barajlar.

Argweld® Kaynak Destek ve Temizleme Bandı™

80 Amp, 160 Amp ve 240 Amp versiyonları mevcuttur.

Üretimi hızlandırır, geri temizleme olanağı sağlar. Paslanmaz çelik ve alaşımlı metaller için idealdir. Temizlik maliyetlerinden tasarruf sağlar. Kaynak kusurlarını ortadan kaldırır. Levhalar, borular, gemiler için ve yatay veya dikey kaynak için iyidir.

Oyma veya taşlama yok. Yeniden kaynaklama veya yeniden çalışma yok. Düşük maliyetli. Muazzam para tasarrufu sağlayan kaynak ürünü ve kolay kullanımlı bir kaynak ekipmanı aksesuarı.

Argweld® Kaynak Koruma Gazı Kalkanları®

Tüm kalkanlar her boyutta TIG / GTAW, PAW / Plazma ve MIG / GMAW Kaynak hamlaçlarına uyar. Hem Otomatik hem Manuel kaynakçılar için kullanımı daha kolay. Pahalı bir tasfiye mahfazası ihtiyacını ortadan kaldırır.

Daha parlak, oksit içermeyen kaynaklar sağlar.Hafif, düşük maliyetli, değiştirilebilir silikon yan şeritler, daha hızlı kaynak sağlar.

Tabaka ve plaka için düz kalkanlar da mevcuttur. Tüm boyutlardaki tüpler, borular ve tanklar için uygun kalkanlar mevcuttur

Argweld® Esnek ve Şeffaf Kaynak Çemberleri®

Operatör konforu ve kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Çok düşük maliyetli. Hızlı, kolay tasfiye. Parlak ve oksitsiz kaynaklar. Alan işgali yok.

Uzay ve uçak sanayi için titanyum kaynaklarında ve nikel alaşım kaynaklarında kullanılır. Gıda ve ilaç sektöründe oksitlenmemiş parlak kaynaklar sağlar.

Hızlı teslimat. Büyük zaman tasarrufu. İki, üç veya dört operatör aynı anda çalışabilir. Büyük, gaz geçirmez giriş fermuarı, büyük bileşenlerin içeri ve dışarı girmesine izin verir.

Daha fazla eldiven bağlantı noktası için uygundur.