Mekanik Boru Tapaları ve Körleri

İletişim

T: +90 (216) 504 10 15

HFT Genişleyebilir Naylon Tapalar

Tüm boruların, boru bağlantılarının ve boru montaj takımlarının sızdırmazlık, izolasyon, durdurma ve kaynak temizliği için ideal olan HFT Pipestoppers® Naylon Test Tapaları, 0,5 ila 6,0 inç (12 - 150 mm) aralığında mevcuttur. Çoğunlukla cep boyutunda çok yönlü, hafif test tapaları HFT Pipestoppers® Naylon Tapalar serisi, çok sayıda uygulamaya uygun 20 tapa içerir.

HFT Koruma Gazı Temizleme Tapaları

Naylon Tapalar ayrıca orbital kaynak da dahil olmak üzere kaynak temizleme işlemleri için kullanılır. Mühendislik kalitesinde naylondan 150 mm'ye (6Ø) kadar üretilmiştir. Neredeyse kırılmaz. Kolayca temizlenir. Paslanmaz, tutukluk yapmaz veya kilitlenmez. Boyutlar, kullanımda sertlik sağlamak için güçlendirici nervürleri içerir.

Oval ve yuvarlak boruların yanı sıra dirsekler, T borular ve diğer bağlantı parçaları kaynak temizliği için de kullanılır. Sızıntı testi işlemleri için hava geçirmez bir sızdırmazlık oluşturmak için idealdir.

HFT Orbital Koruma Gazı Temizleme Tapa Takımları

Boruları veya bağlantı parçalarını temizlemek için uygun bir bariyer yapmak için başka temizleme sistemleri veya boşaltma filmi kullanılamazsa, Argweld® Orbital Koruma Gazı Temizleme Tapa Takımları™ tatmin edici bir seçenektir.

Tipik arıtma uygulamaları şunları içerir:

• Şişirilebilir temizleme sistemlerinin, kağıt barajlarının veya suda çözünür filmlerin mevcut veya pratik olmadığı yerlerde küçük çaplı borular için
• Temizleme sistemleri veya barajların çok uzun olabileceği veya üzerinde çalışılan çaplarla uyuşmadığı kısa, karmaşık, değişken ebatlı montajlar için
• Genişleyen lastik conta, kaynakların pürüzlü oval ve yuvarlak boruların yanı sıra 'dirsek', 'T boru' ve diğer bağlantı elemanlarında kullanılmasını sağlar.
• Bu tapalar ayrıca sızıntı testi işlemleri için hava sızdırmaz bir conta oluşturmak için idealdir.

HFT Genişleyebilir Alüminyum Tapaları

Tüm boruların, boru bağlantılarının ve boru montajlarının sızdırmazlık testi, sızdırmazlık, izolasyon, durdurma ve kaynak temizleme işlemleri HFT Pipestoppers® Alüminyum Test Tapaları ile yapılabilir.

1,5" ila 36"(38 ila 900 mm) boyutlarında mevcuttur. HFT Pipestoppers® Alüminyum Test Tapaları serisi, 1,5 ila 36" (38 ila 900 mm) arasındaki girişler ve çıkışlar için ağır görevlere ve yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Kimyasallara ve / veya daha yüksek sıcaklıklara daldırma gibi zorlu görevler için uygundur. Kanatlıların sıkılmasını kolaylaştırmak için sürtünmesiz yıkayıcı standart bir özelliktir. Tüm doğal kauçuk halkalar silikon, nitril, neopren veya viton ile değiştirilebilir. Standart boyutlarda HFT Pipestoppers® Test Tapaları ve Tıkaçları hemen teslim için uygundur.

HFT Genişleyebilir Çelik Tapalar

Tüm boruların, boru bağlantılarının ve boru montaj takımlarının sızdırmazlık testi, sızdırmazlık, izolasyon, durdurma ve kaynak temizleme işlemleri HFT Pipestoppers® Çelik Test Tapaları ile yapılabilir.

1,5 ila 72 inç (38 ila 1800 mm) boyutlarında mevcuttur. HFT Pipestoppers® Test Tapaları, suya uzun süre batma, daha yüksek sıcaklıklarda kullanım veya asidik veya alkali ortamlarla temas için daha zorlu görevler için uygundur. Naylon, alüminyum ve şişirilebilir tıkaçlar uygun olmayabilir.

Çelik tıkaçlar, daha fazla basınç direnci, daha iyi stabilite ve daha iyi sızdırmazlık için çift versiyonlarda da mevcuttur. RimFast modelleri ek olarak mevcuttur. Tüm doğal kauçuk halkalar silikon, nitril, neopren veya viton ile değiştirilebilir. Standart boyutlarda HFT Pipestoppers® Test Tapaları ve Tıkaçlar hemen teslim için uygundur.

HFT Çevresel Sızdırmazlık Tapaları

Huntingdon Fusion Techniques'in Pipestoppers® Bölümü, ağır iş uygulamaları ve / veya daha yüksek sıcaklıklara maruz kalma için özel olarak tasarlanmış bir dizi Çelik PlugFast ™ Çevresel Sızdırmazlık Tapalarını üretmektedir.

PlugFast ™ Tapaları aynı zamanda kimyasallara daldırma gibi özel uygulamalar için tasarlanmıştır ve bu nedenle çok dayanıklıdır.

Bu hızlı sızdırmazlık tapalarının boyut aralığı 17 ila 96 inç (432 ila 2440 mm) ve tek bir port serisi veya çift port seçeneği ile üretilmiştir.