Boru Soğuk Kesim ve
Kaynak Ağzı Açma Makinaları

Kaynak Öncesi Hazırlık

EZ FAB

  Kaliteli bir boru kaynağı için kaliteli bir kaynak öncesi hazırlık gereklidir. Günümüzde birçok boru atölyesi boru kaynak ön hazırlığını testereyle kesme, taş motoruyla kaynak ağzı açmak gibi eski ve zahmetli yollarla yapmaya çalışır. BMC Marine Mühendislik olarak bizler bu durumun farkındayız ve ülkemizin sanayisine yenilikçi ve teknoloji çözümler getirmek için durmadan çalışıyoruz.

  Boru soğuk kesim ve kaynak ağzı açma makinalarıyla iki işi bir makineyle halletmenin kolaylığını yaşayın.

Borularınızda Kusursuz Kesim ve Kaynak Ağzı

  Borunuzu zahmetsizce kusursuz şekilde kesip ardından mükemmel kaynak ağzı hazırlığı yapmak istiyorsanız aradığınız çözüm bizde.

  Dünyaca ünlü TAG-Pipe markasının Boru soğuk kesim ve kaynak ağzı açma makinalarıyla en kolay ve kaliteli şekilde kaynak öncesi hazırlığını yapabilirsiniz Teknolojinin bize sağladığı kolaylıklardan biri olan TAG Boru soğuk kesim ve kaynak ağzı açma makinesi ile borunuz testereyle kesilmiş olsa bile borunun ağız kısmını pahlayıp istenilen açıyla boru kaynak ağzı açma standartlarına uygun olarak kaynak ağzı açabilirsiniz.

Verimliliğinizi Yukarı Taşıyın

boru soguk kesim

  Her kaynak öncesi boru hazırlığında kusursuz ve zahmetsiz şekilde kaynak ağzı açmak istiyorsanız TAG’ın Alüminyum hafif ağrılıklı boru kesme ve kaynak ağzı açma makinaları aradığınız ürün olacaktır. Bütün borularınızda aynı kaliteyi yakalayın, kalitenizle beraber kârlılığınız da artsın.

  Sizleri diğer atölyelerden ayıracak teknolojik çözümlere ulaşmak için bugün bizimle iletişime geçin, size uygulama yapmaya gelelim.

Size Yardımcı Olalım.

İhtiyaçlarınızı bize belirtmek için tıklayınız

Ürün Demo Videosu

Demo için bize ulaşın

Ürün Modelleri

TAG E-Z Fab Atölye Tipi Soğuk Kesim Makinası

Kapsam: 1” – 24” (20mm – 630mm)

TAG Clamshell Çerçeveli Soğuk Kesim Makinası

Kapsam: 25mm – 1372mm

TAG E-Z Boru Testeresi

Kapsam: 1” – 12” (Opsiyonel olarak 24”e kadar)

TAG Tezgahlı Orbital Boru Testeresi

Kapsam: 1” – 24” (20mm – 630mm)

TAG Tezgah Tipi Orbital Boru Testeresi

Kapsam: ¼” – 12″ (6mm – 300mm)